Hakkımızda

SSS

Her şey insana, hayvana, doğaya faydalı olmak isteyerek, doğanın saflığını ve güzelliğini sizlerle buluşturmak için cilt dostu yüksek kalitedeki sabunları üretmeyi severek başladı.

MAYURA’nın hikayesi Uzman Kimyagerler ve Biyologlarımızın günlük hayatta sık kullanılan sabunların ciltte egzama, kızarıklık, kuruluk vb. yaratması üzerine; kimyasal içermeyen, temiz içerikli, sürdürülebilir doğal sabun üretimi fikriyle başlıyor. Hayalimiz olan kendi markamızı yaratmak, müşteri memnuniyeti ve sağlığını ön planda tutan uzmanlarımızın ilk iş deneyiminin kozmetik sektöründe olması bu süreçte hayata geçiyor. Doğallığı ilke edinen markamızın ürünleri, soğuk proses yöntemi ile üretilip hiçbir renklendirici ve koku verici madde içermiyor. Fabrikasyondan uzak, el emeği ve bilimsel yöntemlerle üretilen doğal şifa yağlı sabunlarımız; ısıl işlem görmediği için içerik özelliğini kaybetmeyen özel yağlar sabun içerisinde hapsoluyor. Sabun her kullanıldığında bu mucizevi yağlar cildiniz tarafından emilerek, yumuşak bir his bırakıyor. Bu hissi çok sevecek ve tekrar tekrar kullanmak isteyeceksiniz. Sizin için en iyiyi üretiyor, sağlınızı önemsiyoruz. Katkısız ve sağlıklı bakım sizin de hakkınız!

Sizlere Neler Sunuyoruz?

Kalite

Ürünlerimizi üretirken sertifikasız, güvenilmez hammaddeyi kullanmıyoruz. Test edilmemiş ve onaylanmamış maddeyi ürünümüze katmıyoruz. Kendimizin kullanmadığı hiçbir ürünü sizlere sunmuyoruz.

Hizmet

Sizlere daha iyi hizmet vermek ve müşteri isteklerini daha iyi karşılayabilmek için sürekli gelişmeye önem veriyor ve sizlerden gelen tavsiye, önerileri dikkate alıyoruz.

Profesyonellik

İşimiz doğallık ve sağlıklı ürünleri sizlere ulaştırmak. Bu süreçle kozmetik danışmanlarımız ile üretim tesisinde sağlık bakanlığı mevzuat ve yönetmeliklerine uygun üretim yapıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Ürünlerimiz doğal içeriklerden üretilmiştir olup, hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. 

Çeşitli ve Kaliteli Doğal Ürünler Üretiyoruz.

Shopping Cart