SIKÇA SORULAN SORULAR

MAYURA; insana, hayvana ve doğaya faydalı olmayı ilke edinmiş; siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine öncelik veren bir markadır. Uzman kimyager ve biyologlarımızın bilimsel araştırmalardan yararlanarak oluşturduğu tüm ürünler temiz içerikli, sürdürülebilir ve doğaldır.

Doğal kozmetikler bitkisel, hayvansal ve mineral kökenli doğal hammaddelerden üretilen, zararlı kimyasal içermeyen ve cildinizle uyumlu olan ürünlerdir. 

Doğal kozmetik ürünleri içerisinde silikon, paraben ve petrokimyasal bulunmadığından cildiniz için daha uyumlu ve uzun süre kullanımda yan etki göstermez. Cildinizin nem dengesini korumaya yardımcı olur. 

Doğru tespit edilen cilt tipine uygun şekilde kullanıldığında, bitki ekstrelerinden elde edilen doğal yağlar içeren kozmetik ürünleri, cildinizin nem dengesini sağlarken; kimyasal içeren diğer ürünler gibi kuruluk, tahriş veya yan etki yaratmazlar.

Doğal sabun içerisinde kimyasal madde olmadığı için cilt kuruluğu ya da tahriş yaratmaz. Cilt tarafından emilip kana karışan sentetik  zararlı maddeler içermez. Aksine soğuk sıkım zeytinyağı ve diğer değerli yağlar sayesinde cildi nemlendirir. Ayrıca doğal kozmetik ürünleri cildiniz için faydalı olduğu gibi petrokimyasal ürünler içermediğinden, çevre üzerinde oluşabilecek zararlı etkilere sebep olmaz. 

Sabunun doğal sabun olup olmadığını anlamanın en iyi yolu etiketinde su, doğal yağlar (lavanta, defne, bıttım vb), sodyum hidroksit/kostik (NaOH) içeriklerinin yer alıyor olmasıdır. 

 Doğal sabunlar suyla çok çabuk reaksiyona girerek köpürür ve içerisindeki değerli yağlar sayesinde ciltte yumuşak bir his bırakır. 

Mayura’da ürün teslimatı Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Size e-posta veya sms  aracılığıyla ulaşan kargo takip numarasıyla, Yurtiçi Kargo web sitesinden siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Aradığınız ürünü, üst menüdeki tüm ürünler arasından hızlıca arayabilir veya menünün sağ üst kısmındaki arama kutusuna aradığınız ürünle ilgili anahtar kelimeleri yazabilirsiniz.

Kargoya teslim edilmiş görünen siparişler 3 iş günü içerisinde size ulaşmadıysa, +90 312 217 57 67 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşarak ya da sitedeki ‘DESTEK TALEPLERİM’ formunu doldurarak bilgi isteyebilirsiniz.

Sizde Sorularınızı Bize İletin

Shopping Cart